Заснував компанію Restaron в 1995 р, створивши свій перший проект Тарон - улюблене місце вже декількох поколінь львів'ян.

У 2007р відкрив другий свій заклад - кафе Кентавр, в якому представлена ​​львівська кухня. Кентавр розташований у самому сердці міста - на площі Ринок. У Кентаврі діє постійна експозиція колекції меню князя Курнонского, які є частиною моєї колекції меню, що нараховує близько 2000 примірників. Крім того, Кентавр знаходиться в легендарному місці, де більше 200-т років їли й пили.

У 2010 закінчив роботу над третім рестораном - Монс Піус. Це м'ясний ресторан, який використовує технологію сухого дозрівання м'яса та спеціалізується на іноваціях і не стандартному баченні м'ясних страв. Ресторан розташований в приміщенні колишнього однойменного банку-ломбарду, першого у Львові,  який проіснував близько 300 років до 40-х років ХХ століття.

У 2016 народився мій проект Libraria Speak Easy Bar. Це класичний speak easy bar, поєднаний з джаз клубом. Перший такого роду заклад у Львові. Цей зклад - моя спроба відродити львівську традицію прихованих клубів, які об'єднували дуже цікавих і добрих людей, яле які, нажаль, з часом зникли.   

 

В 2019 відкрив двері винний бар   Пара Джанов і Портвейн.  

Головною та єдиною стравою закладу є Женгалов хац – традиційна вірменська паляниця з начинкою з 15 видів трав.

Концепцією закладу  була спроба подивитись на ідею очима неперевершеного Сергія Параджанова, який народився в Грузії, а жив в Вірменії та Україні.

 

В 2022 заплановано відкриття нового ресторану Babo Gardens